2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Mazowieckie
  6. Programista - Warszawa
  7. Programista - Targówek
Tomasz
Dodane 24 kwietnia 2024

Programista C# i .NET

Wynagrodzenie

6 850 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Dormax-Blinds od blisko 30 lat działa w branży przesłon okiennych. Eksportujemy nasze wyroby do ponad 30 krajów w Europie i na świecie.

Poszukujemy osoby na stanowisko Programisty.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, testowanie, wdrażanie, rozwijanie i utrzymanie oprogramowania

  • Uczestnictwo w pracach koncepcyjnych

  • Dbałość o poprawność i wydajność kodu źródłowego tworzonych aplikacji

Wymagania:

  • Dobra znajomość środowiska Azure i umiejętność tworzenia i wdrażania aplikacji w chmurze

  • Praktyczna wiedza w pracy z C# i .NET

  • Doświadczenie w technologii React + Redux

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania w językach C, C++

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności MS-SQL

  • Znajomość kontrolek Devexpress

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji oraz dodatków systemu Comarch ERP XL

  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji kodu Git

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

Miejsce pracy:

Warszawa, ul. Klukowska 1

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 894486477