2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Mazowieckie
  6. Programista - Warszawa
  7. Programista - Wola
Dodane 20 kwietnia 2024

Programista Angular

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Dołącz do naszego zespołu Appsme!

Szukamy utalentowanego i zmotywowanego Programisty Angular, który dołączy do naszego zdalnego zespołu. Jesteśmy kameralnym software housem, który tworzy innowacyjne rozwiązania dla klientów na całym świecie.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi narzędziami i technologiami

  • Możliwość ciągłego rozwoju i nauki

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole

  • Możliwość pracy zdalnej

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania dla różnych klientów, głównie w technologiach Angular, Material, NX oraz NGRX (staramy się pracować na najnowszych wersjach)

  • Praca w metodologii SCRUM/Agile

  • Udział we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania (od opracowania koncepcji po implementację)

  • Programowanie testów jednostkowych i integracyjnych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Pisanie artykułów na tematy związane z technologią (zazwyczaj jeden artykuł na miesiąc)

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość Angular

  • Dobra znajomość JavaScript i TypeScript

  • Dobra znajomość HTML, CSS i SCSS

  • Znajomość RxJS

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z innymi frameworkami JavaScript (np. React, Vue.js)

Czekamy na Ciebie! :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 913275797