2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ochmanów
Dodane 30 kwietnia 2024

Produkcja, wolne weekendy, 5500 zł, praca na już!

Wynagrodzenie

4 700 - 5 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ochmanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ob Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Poleca nas 99% pracowników!

Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Zakres Obowiązków:

  • przygotowanie i montaż elementów składowych okna

  • wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią

  • prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych

  • optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład

  • od 4 700 brutto + premia frekwencyjna 400 zł + premia 350 zł + dodatek za każdą umiejętność 40 zł

  • 3 zmiany, wolne weekendy

  • dojazd z Krakowa na trasie Młyńska (przez Wiślicką, Andersa) - Ochmanów za 120 zł z dofinansowaniem od pracodawcy

  • karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie

  • szybkie zatrudnienie

Lokalizacja

Ochmanów,

Małopolskie

Małopolskie, Ochmanów
ID: 915411888