2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 06 maja 2024

Produkcja,Operator wytłaczarek, ekstruder folii, możliwość przyuczenia

Wynagrodzenie

33 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma produkująca folię i opakowania foliowe zatrudni pracownika

Miejsce pracy : Łódź Widzew

Opis stanowiska : Operator wytłaczarek do Folii

  • obsługa maszyn,

  • przygotowywanie materiałów, maszyn i urządzeń do procesu produkcji,

  • dbałość o mienie zakładu pracy,

  • 3 zmiany

    WYMAGANIA:

  • dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność,

  • dokładność,

  • spostrzegawczość,

  OFERUJEMY

  • wysokie wynagrodzenie

  • możliwość przyuczenia

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników

  • premia motywacyjna

  • karta Multisport

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

CV proszę przesyłać w odpowiedzi na powyższą ofertę, koniecznie z klauzulą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach"

Informujemy, że administratorem danych osobowych dla celów rekrutacyjnych i aplikowania o pracę jest P.P.H.U. LA-MAR z siedzibą w Łodzi

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 761670032