2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Stryków
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Maszyn - Proste pracę produkcyjne - Atrakcyjna Stawka

Wynagrodzenie

5 298 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stryków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji papieru, foli, siatki oraz włókniny, które są wykorzystywane w produktach przemysłowych.

WYNAGRODZENIE: 5 298 ZŁ BRUTTO + ok. 700 zł PREMIA I DODATKI

Oferujemy:

  • Umowa o pracę BEZPOŚREDNIO z firmą,

  • Dofinansowanie posiłków oraz napoje takie jak kawa i herbata dostępne na miejscu.

  • Pakiet sportowy i dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed oraz ubezpieczenie na życie z Unica,

  • Możliwość uczestniczenia w inicjatywach firmowych, które oferują nagrody za ciągłe doskonalenie.

  • Programy społeczne i dobroczynne, pikniki rodzinne oraz spotkania integracyjne,

  • Pakiety świąteczne oraz dodatkowe świadczenia socjalne.

  • Pracowniczy program emerytalny (PPE),

  • Dodatek paliwowy w wysokości 120 zł brutto miesięcznie

Twoje obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • Kontrola jakość produkcji,

  • Analiza i usuwanie drobnych usterek,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane przy obsłudze maszyn)

  • Gotowość do pracy zmianowej (6:00-18:00 i 18:00-6:00)

BRAK TRANSPORTU PRACOWNICZEGO

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stryków,

Łódzkie

Łódzkie, Stryków
ID: 896415935