2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnica
Dodane 25 kwietnia 2024

PRACOWNIK MAGAZYNU Z UDT | PRACA | bezpłatny dojazd pracowniczy

Wynagrodzenie

5 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Obecnie dla naszego klienta, który zajmuję się produkcją elektroniki dla klientów z branży motoryzacyjnej, medycznej i gospodarstwa domowego poszukujemy: Pracownika magazynu z UDT

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie (w tym premie) 5750 zł brutto miesięcznie

  • Premia frekwencyjna - 150 zł brutto

  • Premia uznaniowo - jakościowa - do 400 zł brutto

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład

  • Praca w systemie 3 zmianowy - 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00, 23:00 - 7:00.

  • Dofinansowanie do kosztów dojazdu do pracy

  • Bezpłatny dojazd z miejscowości takich jak: Świebodzice, Świdnica, Dzierżoniów, Wałbrzych.

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka)

Zadania:

  • Obsługa Wózka Widłowego

  • Przyjmowanie/rozkładanie dostaw towaru,

  • Wprowadzanie towaru na stan magazynowy,

  • Przygotowanie i dostarczenie komponentów na produkcję,

  • Przygotowanie wyrobów do wysyłki,

  • Obsługa urządzeń magazynowych m.in skanera,

  • Kontrolowanie stanów magazynowych,

  • Regularna inwentaryzacja magazynu,

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Motywacja do pracy

  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub na magazynie w zależności od stanowiska

  • Dokładność i skrupulatność

  • Umiejętności manualne

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 909469927