2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Głogów
Dodane 30 maja 2024

Produkcja Główny Spawalnik

Wynagrodzenie

9 700 - 10 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

E-TOWERS FAMABA S.A.  jest polską firmą należącą do międzynarodowej grupy kapitałowej E-CRANE. Głównymi produktami firmy są maszty wież wiatrowych oraz dźwigi przeładunkowe złomu i materiałów sypkich.

poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny Spawalnik w obszarze Produkcji Dźwigów

miejsce pracy: Głogów

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

·  wdrażanie nowych technologii spawania

·  koordynacja prac spawalniczych

·  nadzór specjalistyczny nad przestrzeganiem prawidłowości stosowania technologii spawania

NASZE OCZEKIWANIA:

·  wykształcenie: min. tytuł inżyniera kierunek: Mechanika I Budowa Maszyn lub pokrewne

·  mile widziane doświadczenie w zawodzie: Główny Spawalnik

·  znajomość rysunku technicznego

·  praktyczna wiedza spawalnicza

· znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

OFERUJEMY:

·  stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·  gwarancję rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy

·  doskonałe warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

·  bogaty pakiet benefitów pracowniczych

·  niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 918697335