2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Krzyki
Dodane 09 maja 2024

Product specialist

Wynagrodzenie

1 - 2 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Product Hero poszukiwany!

Jeśli interesuje Cię świat gier, a do tego jesteś osobą kreatywną, dokładną oraz realizującą się w pracy twórczej - ta rola jest stworzona dla Ciebie!

Firma DUALMEDIA, specjalizująca się w tworzeniu i obsłudze projektów informatycznych, poszukuje dla swojego klienta z branży gamingowej, osoby na stanowisko Product Hero przy obsłudze platformy, związanej z branżą gier komputerowych

 WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra organizacja pracy, nakierowana na wysoką wydajność oraz regularność

  • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Preferowane zainteresowanie branżą gier

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami graficznymi

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Tworzenie nowych produktów w bazie: głównie gier, dodatków do gier oraz oprogramowań

  • Tworzenie wariantów do produktów istniejących już w bazie

  • Nawiązywanie kontaktów z dostawcami w celu pozyskania informacji o produktach posługując się językiem angielskim

  • Tworzenie poradników dotyczących aktywacji produktów

  • Edycja, usprawnianie oraz wprowadzanie zmian w produktach istniejących

  • Bieżące wsparcie działu Product Management

OFERUJEMY:

  • Pracę zdalną

  • Umowę o dzieło ze stawką od ilości obsłużonych produktów, tj. nowy cały produkt = 4 zł/szt., nowy wariant istniejącego produktu = 1 zł/szt., nowy poradnik aktywacyjny = 3 zł/szt. (miesięcznie około 500 produktów/wariantów)

  • Pełne szkolenie wraz z udostępnionymi materiałami pomocniczymi

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w branży produktów związanych z grami komputerowymi oraz dobrami cyfrowymi

  • Elastyczny grafik pracy

  • Zniżkę na gry

CV proszę przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 894213092