2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Częstochowa
  7. Zakupy - Wyczerpy - Aniołów
Dodane 19 kwietnia 2024

Product Manager Systemy Cyberbezpieczeństwa

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eltrox sp. z o. o. to właściciel największej sieci handlowej z branży systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej znany pod marką Eltrox.pl oraz Hurton.pl

Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

  • Product Manager Systemy Cyberbezpieczeństwa

Miejsce pracy: Częstochowa – centrala firmy

Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

• Tworzenie i zarządzenie podległą ofertą produktową branża telewizji dozorowej,

• Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi w zakresie wyboru produktów do oferty oraz negocjowanie warunków zakupów,

• Utrzymywanie relacji z dostawcami,

• Analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego,

• Współtworzenie strategii rozwoju asortymentu,

• Współpraca z pozostałymi działami firmy,

• Przygotowywanie prognoz, analiz i rekomendacji w oparciu o dane rynkowe,

Poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania:

• Wiedza z zakresu zarządzania produktem,

• Znajomość narzędzi analitycznych,

• Duża samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,

• Orientacja na stały rozwój i realizację celów,

• Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa,

  • Znajomość podstawowych protokołów i usług sieciowych oraz działania sieci komputerowych,

  • Znajomość rozwiązań NGFW (Fortigate),

  • Znajomość technologii zdalnego dostępu VPN (SSL-VPN, IPSec),

  • Umiejętność administracji systemami bezpieczeństwa teleinformatycznego klasy FW, SIEM, VPN, EDR/XDR, Tenable SC (NESSUS),

  • Znajomość rozwiązań bezpieczeństwa klasy Ms Defender, Ms Pureview, Azure Information Protection, Ms Endpoint DLP,

  • Umiejętność doboru i stosowania systemów bezpieczeństwa w obszarach IT

  • Doświadczenie w administrowaniu rozwiązań chmurowych Azure, Microsoft M365- Posiadanie certyfikatów w obszarach cyberbezpieczeństwa.

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Przyjazną atmosferę w zespole,

• Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe),

• Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eltrox Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Warszawska 74, 42- 202 Częstochowa, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania”

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 863938610