2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Product Manager branża systemów zabezpieczeń

Wynagrodzenie

6 257 - 9 227 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lubisz kontakt z ludźmi oraz nowinki techniczne?

Cenisz sobie współpracę i partnerskie relacje?

Z łatwością podejmujesz nowe wyzwania i chętnie się uczysz?

Jesteś osobą kontaktową, komunikatywną, odważną i dobrze zorganizowaną?

Wyznaczasz cele i dążysz do ich realizacji?

JEŚLI TAK?

Eltrox Sp. z o. o. to największa sieć handlowa w branży systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej

Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Product Manager branża systemów zabezpieczeń (systemy alarmowe oraz kontrola dostępu)

Miejsce pracy: Częstochowa – centrala firmy

Co oferujemy?

  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,

  • Pakiet szkoleń wprowadzających,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),

  • Pakiet benefitów oraz opiekę medyczną,

  • Możliwość rozwoju i awansu oraz udział w ciekawych projektach

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

• Współpraca z dostawcami w zakresie wyboru produktów do oferty oraz negocjowanie warunków zakupów,

• Analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego,

• Współpraca z pozostałymi działami firmy,

• Przygotowywanie prognoz, analiz i rekomendacji w oparciu o dane rynkowe,

• Utrzymywanie relacji z dostawcami

• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami

• Aktywna sprzedaż produktów

• Realizację celów sprzedażowych

Mile widziana wiedza techniczna z zakresu systemów alarmowych/ kontroli dostępu oraz doświadczenie w zarządzaniu produktem

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eltrox Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Warszawska 74, 42- 202 Częstochowa, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania”

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 670936511