2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Pawłowice
Dodane 01 maja 2024

Producent słodyczy zatrudni pakowaczkę/pakowacza

Lokalizacja

Pawłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma "Łuksza" - producent słodyczy

Zadania:

• praca przy taśmie produkcyjnej, pakowanie słodyczy

Wymagania:

• książeczka sanepid-owska z badaniami na nosicielstwo

• zręczność manualna

• mile oczekiwane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

• ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

• miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

Zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz na www.luksza.pl / kontakt

Lokalizacja

Pawłowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pawłowice
ID: 688477581