2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Mazowieckie
  5. Badania i rozwój - Warszawa
  6. Badania i rozwój - Ochota
Dodane 21 maja 2024

Próbkobiorca laboratoryjny - praca dla Studenta

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Laboratorium Ekolabos specjalizuje się w badaniach wody, żywności, kosmetyków oraz produktów przeznaczonych do dezynfekcji.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Próbkobiorca laboratoryjny.

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

- pobieranie próbek wody - praca w terenie, głównie Warszawa i okolice (zapewniamy auto firmowe),

- przygotowywanie pojemników i akcesoriów do pobierania próbek,

- opisywanie pobranych próbek,

- wykonywanie podstawowych pomiarów fizykochemicznych (pH, temperatura, chlor),

- wypełnianie protokołów z poboru próbek.

Wymagania:

- aktualny status studenta,

- mile widziani Studenci studiów zaocznych - dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu,

- prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie w prowadzeniu auta osobowego,

- sumienność, skrupulatność, dokładność.

Oferujemy:

- przeszkolenie praktyczne w zakresie wykonywanych obowiązków,

- możliwość zdobycia doświadczenia,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- auto służbowe do pełnej dyspozycji - także po pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 919803203