2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Zachodniopomorskie
  6. Kontrola jakości - Szczecin
  7. Kontrola jakości - Centrum
CONTEC S.A.
Dodane 30 kwietnia 2024

Próbobiorca-Laborant

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres Obowiązków:

  • Wykonywanie poboru próbek (sadzy technicznej, oleju popirolitycznego) produkcyjnych i gotowych produktów na terenie zakładu produkcyjnego oraz magazynów zewnętrznych

  • Odpowiednie oznakowywanie pobranych próbek oraz ich dostarczanie do laboratorium zgodnie z określonymi procedurami

  • Przeprowadzanie analiz w ramach podstawowej kontroli jakości produktów, z zastosowaniem odpowiednich norm, specyfikacji i zasad dobrych praktyk laboratoryjnych

  • Znajomość i przestrzeganie wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie zakładu produkcyjnego

  • Raportowanie przeprowadzonych analiz oraz kompleksowe uzupełnianie dokumentacji zgodnie z wymaganiami

  • Ścisła współpraca w ramach zespołu

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku lub pokrewnym

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Chęć nauki

  • Umiejętności manualne

  • Dobre umiejętności organizacji pracy własnej

  • Wykazywanie się skrupulatnością w wykonywaniu obowiązków

  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

  • Umowę o pracę na pełen etat oraz możliwość stałego zatrudnienia

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity finansowane przez Pracodawcę: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową (MultiSport), dofinansowanie do wczasów

  • Spotkania integracyjne pracowników

Opis firmy:

Contec S.A. - polska marka z autorską technologią

Contec to firma przyspieszająca transformację przemysłu do gospodarki obiegu zamkniętego, która zajmuje się przetwarzaniem opon samochodowych. W swojej ofercie posiadamy: odzyskaną sadzę techniczną, olej popirolityczny i stal.

Znajdujemy się w czołówce światowych firm specjalizujących się w obszarze pirolizy. W 2021 roku zdobyliśmy nagrodę w konkursie “Liderzy ESG” w kategorii “Innowacja”.

Do naszego zespołu poszukujemy ekspertów, dla których tak, jak dla nas zrównoważony rozwój stanowi jedną z podstawowych wartości. Zapewniamy stabilne i rozwojowe miejsce pracy z możliwością poszerzania swoich kompetencji.

www.contec.tech

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 896040551