2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tychy
Dział HR
Dodane 23 maja 2024

Pro People: Doradca Klienta (marki Śnieżka) -Tychy, Castorama(56h/msc)

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Pro People jako spółka należąca do Grupy kapitałowej OEX S.A., działająca w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu, poszukuje dla Śnieżka Trade of Colours osób do współpracy w markecie budowlanym, które będą odpowiedzialne za sprzedaż farb marek Magnat, Vidaron, Śnieżka i Rafil. Dołącz do nas jako:

Doradca Klienta

miejsce pracy: Tychy, Towarowa, Castorama, dział farb

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klienta na dziale farb i doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • realizacja planu sprzedaży

  • raportowanie swoich działań i efektów pracy

  • przyjmowanie dostaw

  • dbałość o ekspozycję produktową w sklepie i jej zgodność ze standardami firmy, oraz aktualnymi promocjami

Wymagania:

  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji

  • zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych

  • chęć podnoszenia kwalifikacji, gotowość do szkoleń

  • umiejętność pracy w zespole

  • dostępność do pracy w soboty

Oferujemy:

  • umowę zlecenie w wymiarze 56h/msc

  • elastyczny grafik umożliwiający łączenie pracy z innymi obowiązkami (preferowane godziny popołudniowe)

  • pracę w dni robocze oraz soboty

  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

  • szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 917122709