2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Słupsk
Dodane 09 kwietnia 2024

Prezes Zarządu - Kierownik Spółdzielni

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Tworzenie długoterminowych planów rozwoju spółdzielni oraz nadzór nad ich wykonaniem.

·        Kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju firmy na konkurencyjnym rynku.

·        Zarządzanie, koordynowanie pracy firmy i kontrola działań operacyjnych.

·        Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową firmy.

·        Planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży, marketingu, finansów.

·        Nadzór nad przewidywanymi inwestycjami i ich realizacją.

·        Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi klientami i partnerami.

·        Budowanie silnego zespołu, wpieranie i motywowanie pracowników.

·        Współpraca z działem administracji i księgowości.

Nasze wymagania

·        Wysokie kompetencje managerskie i analityczne.

·        Znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni.

·        Mile widziana znajomość branży kosmetycznej.

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku ( Dyrektor Generalny, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu) min. 10 lat, w tym 5 lat jako Kierownik.

·        Wykształcenie Wyższe Ekonomiczne lub Prawnicze ( preferowane: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Administracja, Prawo itp.).

·        Doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów, kosztów i finansów spółdzielni.

·        Praktyczna wiedza na temat kontroli finansów spółdzielni.

·        Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie.

·        Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 910485305