2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane 26 maja 2024

Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej - Warszawa-Mokotów

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Zatrudnię w niedużej Spółdzielni Mieszkaniowe w Warszawie -Mokotów,

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Związkowiec”, ul. Cypryjska 70, 02-761 Warszawa,

na stanowisku Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej.

Zarządzanie 3 budynkami wielorodzinnymi oraz 124 segmentami jednorodzinnymi.

lokale mieszkalne- 157 szt.

Segmenty - 124

Lok. Użytkowe - 17

Razem - 298 lokali

Zakres obowiązków:

  Zarządzanie  majątkiem i opracowywanie planów gospodarczych Spółdzielni.

  • Kierowanie bieżącą działalnością Spółdzielni i reprezentowanie jej wobec osób trzecich na zasadach określonych w kodeksie spółek handlowych, prawie spółdzielczym i Statucie Spółdzielni oraz zapewnienie   warunków dopełnienia powierzonej funkcji

  • W zakresie wykonywanych obowiązków Prezes działa samodzielnie podlega jednak zwierzchnictwu Rady Nadzorczej Spółdzielni.

  • Przy realizacji celów opisanych powyżej Pracownik obowiązany jest dbać o bezpieczeństwo finansowe Spółdzielni.

  • Opracowywania strategii rozwoju Spółdzielni w tym w szczególności: przygotowywanie planów remontowych, planów finansowych na kolejne lata obrotowe, sporządzanie sprawozdań z działalności Spółdzielni i przedstawianie ich do akceptacji Radzie Nadzorczej;

  • Zapewnienie odpowiednich do założonej strategii rozwoju zasobów ludzkich.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe: ekonomiczne, prawnicze lub techniczne).

  • Co najmniej 10-letni staż pracy, w tym 5 lat na stanowisku kierowniczym, mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w strukturach innej spółdzielni mieszkaniowej.

  • Znajomość Prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych i statutu oraz Kodeksu prawa pracy.

  • Umiejętność pozyskiwania środków zewnętrznych.

  • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

  • Niekaralność za umyślne przestępstwo i przestępstwo skarbowe.

  • Nie prowadzenie działalności konkurencyjnej.

  • Umiejętność kierowania zespołem i zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Czas pracy:

1.      Prezes wykonuje swoje obowiązki w systemie zadaniowym.

2.      Czas pracy Prezesa określony jest wymiarem jego zadań, jednak nie mniej niż

      18 godzin w tygodniu.

Wynagrodzenie – 4500,00zł netto

Forma zatrudnienia- Umowa powołania

Możliwość rozpoczęcia prac z dniem 1 lipca 2024 r.

Informacje dla osób aplikujących na oferowane stanowisko:

Prosimy o przesłanie:

1.      CV wraz z Pisemną klauzulą o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Związkowiec” w Warszawie moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z RODO i ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781).

2.        Oświadczenie o:

1) korzystaniu z pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych,

2) niekaralności i nie podleganiu ograniczeniom lub zakazom pełnienia funkcji kierowniczych,

4) zachowaniu w tajemnicy uzyskanych w toku wyboru informacji dotyczących działalności Spółdzielni Mieszkaniowej „Związkowiec”,

5) nie prowadzeniu przeciwko kandydatowi postępowań przez uprawnione organy lub sąd,

3. Pisemną koncepcję pracy na stanowisku Prezesa Zarządu na najbliższe lata.

Powyższe dokumenty należy przesłać na adres email Rady Nadzorczej w terminie do 10 czerwca 2024 r. Rada Nadzorcza zastrzega sobie możliwość zakończenia postępowania rekrutacyjnego, bez jego rozstrzygnięcia, w każdym czasie bez podania przyczyny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 921025795