2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Warmińsko-mazurskie
  6. Programista - Olsztyn
Dodane 27 maja 2024

Prestashop Developer

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Alpha ad solutions to dobrze prosperująca agencja SEM tworząca skuteczną reklamę w Internecie. W związku z dynamiczny rozwojem i poszerzeniem świadczonych usług zatrudnimy Prestashop Developera .

Szukamy zaangażowanej i pozytywnej osoby, która wspólnie z nami będzie rozwijała Firmę i tworzyła zgrany zespół.

Zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozbudowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami (Design, IT, Social Media)
  • wdrażanie projektów na podstawie projektu graficznego
  • migracje danych z innych silników na PrestaShop
  • wspieranie firmy w budowaniu i rozwoju narzędzi optymalizujących procesy tworzenia stron www
  • integracje PrestaShop z zewnętrznymi usługami

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość PrestaShop
  • znajomość HTML, CSS oraz JavaScript/jQuery wystarczająca do dostosowywania modułów i funkcjonalności do istniejącego szablonu sklepu oraz wdrażania dedykowanych szablonów
  • dbałość o jakość kodu, umiejętność budowania responsywnych stron
  • znajomość optymalizacji działania strony (PageSpeed Insights)
  • samodzielność w szukaniu i proponowaniu rozwiązań
  • warunek konieczny umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość SEO, zagadnień optymalizacji kodu pod pozycjonowanie
  • doświadczenie w budowaniu projektów opartych o Prestashop - wdrażaniu dedykowanych funkcjonalności, tworzeniu modułów i integracji
  • umiejętność analitycznego podejścia do problemów

Oferujemy:

  • pracę zdalną z miejsca swojego zamieszkania
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia : umowa o pracę, zlecenie, lub B2B;
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadającej wiedzy i umiejętności

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 789559598