2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Jeżyce
Dodane 12 czerwca 2024

PRAWNIK / Specjalista do działu leg-cji pobytu oraz pracy cudzoziemców

Wynagrodzenie

5 000 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

DC Consulting dynamicznie rozwijająca się firma z branży doradztwa prawnego zaprasza młodych, odpowiedzialnych osób do współpracy. Poszykujemy zmotywowanych oraz energicznych osób chętnych do rozwoju osobistego.

Główne zadania:

  • przygotowywanie i kompletowanie niezbędnych dokumentów legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców (odwołań, skarg, zażaleń, zezwoleń, oświadczeń, powiadomień);

  • kontakty z klientami w sprawach bieżących;

  • wsparcie prawne działu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców;

  • kontrola składania dokumentów w celu uzyskania zezwoleń na pobyt;

  • koordynowanie oraz dbanie o terminowość procesów;

  • monitorowanie statusu legalności pobytu i pracy podczas całego okresu współpracy z klientem;

Wymagania:

  • skończone wykształcenie prawnicze / studia prawnicze albo w trakcie;

  • znajomość przepisów prawnych dotyczących legalnego zatrudnienia oraz pobytu cudzoziemców w Polsce;

  • doskonała organizacja pracy własnej, skrupulatność, wysoka kultura osobista;

  • dokładność, rzetelność i terminowość;

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, punktualność, uczciwość;

  • posiadanie statusu studenta/ucznia (mile widziane studia prawnicze albo pokrewne - zagraniczne/polskie);

  • dobra znajomość języka polskiego, ukraińskiego/rosyjskiego;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym jest warunkiem koniecznym;

Oferujemy:

  • stabilna forma współpracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilne wynagrodzenie;

  • praca w przyjaznej atmosferze;

  • każdy dzień pełen nowych wyzwań;

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy;

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 671416278