2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Prawnik Asystent Prawny

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów kancelarii

  • sporządzanie, weryfikacja i składanie dokumentów do organów publicznych

  • zarządzanie, prowadzenie i bieżąca aktualizacja spraw kancelarii (w szczególności dbanie o rzetelną dokumentację)

  • współpraca/stały kontakt z podmiotami zewnętrznymi zarówno polskimi jak i zagranicznymi (np. firmami, urzędami i innymi instytucjami) i nadzorowanie spraw z nimi związanymi, łącznie z wizytami w urzędach

  • bieżące raportowanie prowadzonych spraw

Nasze wymagania

  • umiejętność wyszukiwania i analizowania przepisów prawnych

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • skuteczność i samodzielność w działaniu

  • dokładność i skrupulatność

  • umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i budowanie dobrych relacji

  • wysoka kultura osobista i dbałość o schludny wygląd zewnętrzny

Mile widziane

  • aktualna wiedza z zakresu prawa administracyjnego i innych dziedzin prawa

To oferujemy

  • stabilne i długoterminowe warunki zatrudnienia

  • pracę w zgranym i kreatywnym zespole doświadczonych i pomocnych współpracowników

  • pracę w nowoczesnej Kancelarii w doskonałej lokalizacji - Plac Unii w Gdyni

  • ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • codziennie świeże owoce

Kandydat idealny dla nas to osoba dobrze zorganizowana, komunikatywna, skupiona na działaniu, która chce rozwijać swoją karierę zawodową w zakresie prawa i administracji.

Specjalista/Specjalistka, który skrupulatnie podchodzi do swoich obowiązków.

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 880895017