2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zagnańsk
Dodane 09 kwietnia 2024

Prawnik, aplikant

Wynagrodzenie

4 700 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zagnańsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Wymagania konieczne:

status studenta (IV, V rok)/absolwent/status aplikanta;

praktyczna znajomości prawa spółek, prawa cywilnego i gospodarczego;

umiejętność pracy w zespole;

zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów;

odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych zadań;

umiejętność ustalania priorytetów oraz sprawnej organizacji pracy swojej i innych osób w zespole.

Wymagania dodatkowe:

status aplikanta adwokackiego/radcowskiego;

znajomość prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego;

doświadczenie w windykacji należności.

Zakres obowiązków:

doradztwo prawne, w tym prowadzenie procedur due diligence;

obsługa prawna procesów restrukturyzacyjnych i upadłościowych oraz windykacji należności

udzielanie porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego oraz handlowego;

sporządzanie umów, ich opiniowanie i negocjowanie;

sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz innych dokumentów prawnych;

tworzenie regulaminów wewnętrznych;

doradztwo w zakresie zgodności działań z obowiązującymi przepisami prawa;

kontakt i współpraca z Klientem Spółki

Lokalizacja

Zagnańsk,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Zagnańsk
ID: 909831744