2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Limanowa
Dodane 23 maja 2024

Pralnia przemysłowa zatrudni pracowników

Lokalizacja

Limanowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Szukamy osób, które będą pracowały w naszej pralni w Limanowej

Jesteśmy firmą, która zatrudnia prawie 80 osób i jest na rynku od 27 lat.

 SZUKAMY:

  • PRACOWNIKÓW LINIOWYCH

  • KIEROWNIKÓW HALI

JAKIE SĄ PLUSY PRACY U NAS?

  • Nie musisz mieć doświadczenia, bo wszystkiego Cię nauczymy

  • Dostaniesz umowę + premie = średnie zarobki to 5 tys. na rękę!

  • Pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli 6:00-14:00 oraz 15:00-23:00  (możesz pracować tylko popołudniami bądź weekendami jako praca dodatkowa)

  • Dostaniesz wsparcie kierownika podczas okresu nauki

  • Będziesz pracować w zespole, z którym się zaprzyjaźnisz i będzie Ci się chciało "wstawać do pracy" :)

  • Oferujemy owocowe poniedziałki i energetycznie środy

  • Organizujemy spotkania integracyjne, pikniki rodzinne

  • Świętujemy urodziny pracowników

  • Możliwość  awansu w strukturze firmy

CO BĘDZIE TWOIM OBOWIĄZKIEM?

  • Obsługa maszyn pralniczych i suszarek

  • Obsługa prasownicy i prasowanie wypranej odzieży

  • Składanie i pakowanie odzieży po wypraniu

  • Dbanie o czystość i porządek placówki

  • Kontrola jakości

Jeśli szukasz pracy długoteminowej w firmie, która jest stabilna - zapraszamy do nas! :)

Wyślij Cv, lub zgłoszenie lub zadzwoń: tel. 69*****56, 183376090;

Biuro czynne od 8:00-16:00

Lokalizacja

Limanowa,

Małopolskie

Małopolskie, Limanowa
ID: 920358073