2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Częstochowa
  7. Logistyka - Wyczerpy - Aniołów
Dodane 29 maja 2024

Praktyki w dziale Logistyki

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stoelzle Częstochowa to największy z zakładów należących do Stoelzle Glass Group i jeden z liderów zatrudnienia w Częstochowie. Firma w oparciu o nowoczesne technologie dostarcza na rynek najwyższej jakości, prestiżowe opakowania szklane dla największych światowych marek z branży: spirytusowej, farmaceutycznej i spożywczej.

Aktualnie poszukujemy studentów do obycia obowiązkowych praktyk w dziale LOGISTYKI,

Twoje zadania:

  • współpraca z firmami kurierskimi,

  • wprowadzanie do systemu track and trace informacji dotyczących wysyłek przesyłek kurierskich,

  • sporządzanie kart weryfikacyjnych dla operatorów wózków widłowych w celu weryfikacji stanów magazynowych po zakończonej produkcji,

  • prowadzenie raportu dot. zapotrzebowania na opakowania i szkło,

  • przygotowanie i wydawanie dokumentów transportowych,

  • sporządzanie dokumentów do exportu w porozumieniu z Agencją Celną,

  • wsparcie działu Logistyki w codziennych zadaniach,

Oferujemy:

  • możliwość realizacji obowiązkowych praktyk studenckich wymaganych przez Uczelnie Wyższą,

  • umowa o praktykę absolwencka lub umowę zlecenie,

  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy,

  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie,

Nasze oczekiwania:

  • przy umowie o praktykę absolwencją / umowie zlecenie oczekujemy dyspozycyjności min. 20h tygodniowo,

  • umiejętność dobrej obsługi pakietu MS Office,

  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • inicjatywa i zaangażowanie w zdobywaniu nowej wiedzy,

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 918452190