2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 16 kwietnia 2024

Praktyki na stanowisku Pracownik biurowy

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fundacja PROSPERITA funkcjonuje od 2015 roku i realizuje działania statutowe głównie z zakresu aktywizacji zawodowej i społecznej, edukacji, kultury, a także wspierania przedsiębiorczości.

Obecnie poszukujemy praktykanta/praktykantki do pomocy w dziale projektów prospołecznych - w niepełnym wymiarze (kilka godzin tygodniowo)

Opis stanowiska pracy

Wspieranie pozostałych pracowników w codziennych obowiązkach. Pomoc w przygotowywaniu mailingów, archiwizowanie dokumentów, odbieranie telefonów, promocja działań fundacji, czynny udział w organizacji szkoleń.

Miejsce pracy w siedzibie Fundacji w Lublinie.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

  • sumienność, dokładność, inicjatywa, zaangażowanie, komunikatywność, uczciwość

  • umiejętność pracy w grupie,

  • chęć nabywania nowych umiejętności i doświadczenia

  • mile widziany status studenta lub ucznia

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

  • zdobycie doświadczenia w organizacji typu non-profit.

  • możliwość zatrudnienia po okresie próbnym

CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy przesyłać drogą mailową.

W tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny RBIUR/2/2024

Informujemy, że będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 893508981