2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 12:48

Praktykant w Dziale Prawnym

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy?

Julianus Inkasso jest spółką należącą do Grupy Aktiva Finance Group, która oferuje usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży nasz międzynarodowy zespół wie, jak ważne jest pozostawanie na czele zmian oraz usprawnianie procesów. Przedsiębiorstwa grupy w Estonii, Łotwie, Litwie i Polsce zatrudniają blisko 200 osób, które zaangażowane są w rozwój infrastruktury finansowej - od dokonywania płatności po windykację zadłużeń. Pomagamy firmom skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojej działalności. W Julianus Inkasso wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię oraz sztuczną inteligencję, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla problemów związanych z windykacją długów naszych klientów.

JULIANUS INKASSO SP. Z O.O. poszukuje odpowiedzialnych, skrupulatnych oraz zaangażowanych w powierzone zadania osób do wzięcia udziału w programie praktyk w dziale prawnym. Szukamy osób chętnych do zdobywania doświadczenia, nastawionych na rozwój zawodowy oraz gotowych do przyjmowania odpowiedzialności za samodzielną realizację powierzonych zadań.

Co oferujemy?

  • Rozwój kompetencji organizacyjnych i umiejętności współpracy w ramach działu prawnego;

  • praktyki jako pierwszy krok na ścieżce kariery;

  • wsparcie merytoryczne podczas praktyk.

Jakie będą Twoje zadania?

  • wsparcie członków zespołu przy sporządzaniu pism z zakresu prawa cywilnego;

  • przygotowywanie analiz przepisów i orzecznictwa na potrzeby realizowanych projektów;

  • udział w przygotowaniu opracowań, pism, porad, opinii i komentarzy związanych z działalnością windykacyjną Spółki.

Odnajdziesz się u nas, jeśli:

  • jesteś studentem IV lub V roku studiów prawniczych;

  • z łatwością odnajdujesz się w programie LEX;

  • interesujesz się prawem cywilnym i handlowym;

  • jesteś osobą z inicjatywą i zaangażowaniem;

  • dbasz o szczegóły oraz terminowość zleconych zadań;

  • lubisz pracę w zespole.

Wyślij swoją aplikację na adres praca[małpa]julianus.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917996368