2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
PLAY
Dodane 29 kwietnia 2024

Praktykant / Praktykantka w Dziale Kadr i Płac | PLAY

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Miejsce pracy: Warszawa lub Katowice

Twoje zadania:

  • Wsparcie Działu Kadr i Płac w bieżącej pracy

  • Wprowadzanie danych do systemu SAP

  • Skanowanie i opisywanie akt osobowych pracowników

  • Kompletacja papierowej dokumentacji pracowniczej

  • Opiekowanie się korespondencją w dziale

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Jesteś studentem lub ukończyłeś studia

  • Chcesz odbyć płatne praktyki na podstawie umowy o praktykę absolwencką na okres 3 miesięcy

  • Lubisz pracować z dużą ilością dokumentacji i znajdujesz w tym prawdziwą przyjemność

  • Umiesz dobrze zorganizować pracę własną i chcesz się wiele nauczyć

  • Skrupulatnie wykonujesz różne zadania i bierzesz za nie odpowiedzialność

  • Możesz poświęcić na praktyki 35-40 godzin tygodniowo i jesteś otwarty/a na pracę stacjonarną z biura (Warszawa lub Katowice)

Korzyści dla Ciebie:

  • Możliwość odbycia 3-miesięcznych płatnych praktyk na podstawie umowy o praktykę absolwencką (harmonogram praktyk do ustalenia)

  • Zdobycie cennego doświadczenia – zapewniamy wsparcie specjalistów pracujących w Play

  • Poznanie specyfiki pracy w dynamicznym środowisku u najszybciej rozwijającego się dostawcy płatnej telewizji

  • Fajny, miły i otwarty zespół i dobra atmosfera pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910271177