2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
ANNA GŁOWIENKA
Dodane 24 kwietnia 2024

Praktykant/Praktykantka Dział HR

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujesz dobrego miejsca na odbycie praktyk studenckich?

Pragniesz wykorzystać wolny czas na poznanie obszaru rekrutacji?

Chcesz zobaczyć jak to robią profesjonaliści?

A może ciekawi Cię jak to jest pracować w międzynarodowej korporacji?

Jeżeli na powyższe pytania kiwasz głową na TAK to oferta ta jest dla Ciebie! Nie zastanawiaj się dłużej, poznajmy się.

oferujemy

  • poznanie kultury organizacyjnej międzynarodowej korporacji
  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • poznanie świata biznesu, wielu branż oraz ciekawych ludzi
  • bezpłatne praktyki

zadania

  • prace administracyjne (m.in. archiwizacja)
  • wsparcie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne

oczekujemy

  • dyspozycyjność kilka dni w tygodniu
  • umiejętność obsługi komputera
  • uśmiechu i zaangażowania
  • chęci do nabywania nowych doświadczeń

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909199617