2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Bielsko-Biała
Dodane 29 kwietnia 2024

PRACUJ Z NAMI jako Pracownik Ochrony Fizycznej SECURITAS

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Lokalizacja: Bielsko-Biała, obiekt przemysłowy

Praca na 2 zmiany: 7:00 - 19:00 i 19:00 - 7:00, elastyczny grafik

Opis oferty pracy

Zadania:

  • obsługa ruchu samochodowego
  • praca na komputerze
  • obsługa ruchu pieszego
  • patrolowanie terenu
  • dbanie o bezpieczeństwo
Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • niekaranych
  • pełnoletnich
  • komunikatywnych
  • dyspozycyjnych
  • z umiejętnością pracy na komputerze
  • chętnych do pracy
  • gotowych do pracy w systemie dziennym i nocnym

Nie wymagamy doświadczenia, przygotujemy Cię do pracy i wszystkiego nauczymy!

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • szkolenie zawodowe
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie.
Dodatkowe informacje

Dołącz do naszego Zespołu, wyślij CV, czekamy na Ciebie!

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 911964323