2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Bielsko-Biała
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca klienta - 4000 zł podstawy + atrakcyjne prowizje

Wynagrodzenie

8 000 - 40 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

  Słyszałeś, że Doradcy ubezpieczeniowi zarabiają dużo pieniędzy? Sprawdź, czy to prawda.

Zapraszamy Cię do tych, którzy zarabiają - od lat jesteśmy w TOP 3 Najlepszych Oddziałów w Polsce.

Zadania Doradcy ubezpieczeniowego:

·         Aktywne pozyskiwanie Klientów

·         Obsługa portfela własnego i powierzonego przez spółkę

·         Współpraca z zespołem

·         Tworzenie najlepszego biura w Polsce

Kogo szukamy?

Masz doświadczenie? Jeszcze lepiej - sprawdzimy, czy dzięki naszemu systemowi możesz więcej zarabiać!

Lubisz mieć wpływ na stan Twojego konta?

Lubisz wyzwania, bo wiesz, że wyniki Twojej pracy zależne są od Ciebie, a nie wygranej w totka?

Wyznajesz kulturę pracy – czyli najpierw robisz to co ma być zrobione, a potem odpoczywasz?

To już jesteśmy na dobrej drodze do współpracy.

Dlaczego z nami?

W ciągu kilku pierwszych miesięcy nauczysz się u nas więcej niż w 3 lata gdzieś indziej

Pomożemy Ci rozwinąć Twoją markę osobistą

Otrzymasz narzędzia zwiększające Twoją skuteczność w pracy Doradcy ubezpieczeniowego

Dostaniesz jasną ścieżkę kariery - u nas nie ma dzieł przypadku

Co oferujemy?

·         atrakcyjne i wieloskładnikowe wynagrodzenie składające się z części stałej, prowizyjnej i części premiowej w wysokości UWAGA 80% Twojej sprzedaży.

·         Pełny dostęp do umawianych przez spółkę spotkań handlowych z klientami.

·         Możliwość sprzedaży i obsługi klientów w formie zdalnej.

·         Możliwość pracy z klientem indywidualnym, bądź biznesowym w zależności od Twoich preferencji.

·         Pełny dostęp do biura wraz z obsługą sekretariatu.

·         możliwość tworzenia własnej placówki Menadżerskiej już po 6 miesiącach współpracy, z pełnym dofinansowaniem jej utrzymania od spółki.

·         Jeżeli wolisz pracować w oddziale – możliwość poprowadzenia własnego zespołu jako kierownik tej struktury.

·         Szkolenie wstępne, oraz szkolenia rozwojowe w trakcie pracy.

·         Budżet na zakup laptopa, tabletu, telefonu

·         Medicover – pełna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

·         Multisport

·         Ubezpieczenie grupowe – ochrona Ciebie i Twoich najbliższych do 1 200 000 zł na wypadek śmierci, uszczerbek na zdrowiu 130 000 zł, niezdolność do pracy do 100 000 zł, Poważne zachorowania (zawał, udar, nowotwór, przeszczepy) d0 95 000 zł, za każdy dzień pobytu w szpitalu do 200 zł

·         Karta paliwowa

·         Konto oszczędnościowe, na którym spółka co miesiąc odkłada Ci do 800 zł miesięcznie

·         Coroczne wyjazdy zagraniczne do wyboru cały świat, Europa, Polska

·         Dla chętnych cotygodniowe zajęcia sportowe

·         Imprezy integracyjne

Spotkajmy i porozmawiajmy przy kawie ;) zawsze warto wiedzieć, a może my okażemy się o wiele lepszym miejscem, niż to w którym dzisiaj jesteś.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 895285103