2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracuj dla Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.!

Wynagrodzenie

7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG) należy do wiodącej grupy dostawców informacji kredytowej w Europie. Jest jednym z kluczowych podmiotów w skali światowej. Dostarcza zintegrowane usługi i rozwiązania z zakresu informacji biznesowej, handlowej oraz zarządzania ryzykiem

Obecnie ponad 10 500 instytucji finansowych, 600 instytucji ubezpieczeniowych, 82 000 klientów biznesowych i 1 000 000 klientów indywidualnych w 50 krajach

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta Biznesowego

Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ prowadzimy szkolenia wdrażające przez okres 3 miesięcy. Nasz zespół to grupa młodych ambitnych pracowników. Po podpisaniu umowy liczymy na długotrwałą współpracę z naszą firmą.

Obowiązki:

  • telefoniczne pozyskiwanie klientów z sektora B2B
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • osiąganie założonych wyników sprzedażowych

Oczekiwania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • status studenta lub wykształcenie wyższe
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia + konkursy)
  • szkolenia wdrażające
  • możliwość rozwoju i awansu
  • pracę stacjonarną w godz. od 7:30-15:30

Proszę o zamieszczenie w CV poniższej zgody. Aplikacja bez załączonego CV lub zgody może nie zostać rozpatrzona.

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W REKRUTACJI

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego przez IN BIZNES IWONA NOGIEĆ NIP 8971572625 Regon 932794100 siedzibą we Wrocławiu, ul. Sycowska, nr 44, 51-319 Wrocław, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej."

Wyrażona przez Pana/Panią zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w wyżej wskazanym celu, należy kierować do najbliższego biura IN BIZNES IWONA NOGIEĆ NIP 8971572625 Regon 932794100, ul. Sycowska, nr 44, 51-319 Wrocław.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 508959758