2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Poznań
  7. Kucharz - Łacina
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracowników punktu sushi- Kucharzy/Sushi Point Worker

Wynagrodzenie

27,70 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łacina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Międzynarodowa, aktywnie rozwijająca się firma, działająca w branży gastronomicznej poszukuje pracownika na stanowisko| An international, actively growing company operating in the food service industry is looking for an employee for the position of

Kogo szukamy ? Dynamicznej oraz pozytywnej osoby, która z zaangażowaniem i pasją będzie podchodziła do pracy. Stawiamy duży nacisk na szacunek i współpracę. | Who are we looking for? A dynamic and positive person who is committed and passionate about their work. We put great emphasis on respect and cooperation.

Twój zakres obowiązków/ Your responsibilities

  • porcjowanie i wydawanie posiłków zgodnie z kartami produktów/ portioning and serving of meals in accordance with the product cards;

  • przestrzeganie przepisów o bezpieczeństwie i higienie pracy/compliance with the provisions on health and safety at work;

  • utrzymywanie należytej czystości i porządku naczyń, sprzętu i pomieszczeń kuchennych i magazynowych/maintaining proper cleanliness and order of dishes, equipment and kitchen and storage rooms;

  • przygotowywanie posiłków, przy użyciu wszystkich artykułów spożywczych wydanych do kuchni/ preparing meals, using all food items delivered for the kitchen;

  • dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych posiłków/ taking care of the highest quality and taste of prepared meals;

Nasze wymagania/ Ourrequirements

  • Znajomości języka polskiego lub angielskiego / Knowledge of Polish or English;

  • Aktualnych badań Sanepid / Current Sanepid tests

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii / Experience in gastronomy

Oferujemy/ We offer

  • stawka godzinowa szkoleniowa: od 21,00 PLN (netto) / training rate : from 21,00 PLN (net) stawka po szkoleniu 22,00 PLN / rate after training 22,00 nett

  • Podwyżki adekwatne do zdobywanego doświadczenia / Pay rise adequate to the experience gained;

  • Premie za dobre wyniki / Bonuses for good results; Zapewniamy / We ensure :

  • Umowę o pracę lub zlecenie / Employment contract or mandate;

  • Elastyczny grafik pracy / Flexible work schedule;

  • Szkolenie wdrożeniowe / Implementation training;

  • Szanse rozwoju zawodowego w strukturach firmy / Opportunities for development within the company’s structures;

  • Wsparcie w uzyskaniu pozwolenia o pracę / Support in obtaining a work permit

Nasze kioski znajdują się w sklepach Auchan i Carrefour - nasz Brand to Sushi Gourmet oraz Sushi Market

Our kiosks are located in Auchan and Carrefour stores our Brand is Sushi Gourmet and Sushi Market

Our team is like a family !

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łacina
ID: 912473083