2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Włochy
Magdalena
Dodane 03 maja 2024

Pracownika ds. przygotowania materiału do obróbki i montażu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Orienta Polska Sp. z o.o. - Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

 Lokalizacja: Warszawa Włochy

Obecnie dla naszego Klienta z branży lotniczej w Warszawie – poszukujemy:

  • Pracownika ds. przygotowania materiału do obróbki i montażu

Na tym stanowisku będziesz miał/miała unikalną możliwość tworzyć elementy do samolotów!

Poczuj, że Twoja praca jest ważnym elementem całego procesu, który zapewnia bezpieczeństwo podczas lotów statkami powietrznymi.

Praca głównie na pierwszą zmianę tj. 6 - 14, w okresach wzmożonej produkcji możliwe zmiany 14 - 22 i zmiany nocne (bardzo rzadko).

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa

  • Poziom wynagrodzenia uzależniony od doświadczenia do 7500 PLN Brutto

  • Szkolenia i wdrożenie w nowe obowiązki

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośredników

  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę myBenefit,

  • Bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną w Warszawie

Twoje codzienne obowiązki:

  • Wybór odpowiedniego materiału np. rodzaju blachy do produkcji

  • Przygotowanie go do obróbki - sprawdzenie jakości materiału

  • Usunięcie ewentualnych wad poprzez czyszczenie, polerowanie, wygładzanie

  • Tworzenie odpowiednich kształtów z blachy przy użyciu dedykowanych narzędzi np. foremnika lub innych narzędzi warsztatowych

  • Praca zgodna z dokumentacją i standardami jakości

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Chęci podjęcia stabilnego zatrudnienia

  • Umiejętności manualnych,

  • Znajomości posługiwania się narzędziami warsztatowymi

  • Praktycznej umiejętności czytania rysunków technicznych

  • Rzetelności w wykonywaniu obowiązków

  • Nastawienia na dokładność i wysoką jakość pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obróbce blachy

  • Znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane ofertą zatrudnienia zapraszamy do kontaktu.

CV można przesyłać poprzez portal OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 914705421