2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Prądnik Biały
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownika biurowo - magazynowy od zaraz, pełny etat, umowa o pracę

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mała firma z Krakowa (Prądnik Biały), zajmująca się importem i sprzedażą (głownie hurtową) wina poszukuje osoby na stanowisko: pracownik biurowo-magazynowy

Zakres obowiązków:

·         obsługa korespondencji mailowej przychodzącej i wychodzącej – w tym kontakt z producentami (głównie w języku angielskim) ,

·         wsparcie w realizacji zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem biura,

·         wystawianie faktur,

·         kontakt z firmami transportowymi, wycena i zlecanie odbiorów przesyłek (głównie z Europy) oraz nadzorowanie ich realizacji,

·         nadzorowanie stanów magazynowych,

·         obsługa klientów sklepu z winem (po przeszkoleniu).

Oferujemy:

·         pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

·         szkolenie wstępne,

·         narzędzia niezbędne do pracy,

Wymagamy:

·         dobrej znajomości języka angielskiego,

·         umiejętności obsługi komputera, znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),

·         wielozadaniowości,

·         zaangażowania w powierzone obowiązki.

Mile widziane:

·         znajomość programu Subiekt GT,

·         prawo jazdy kat. B,

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 912481026