2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Wola Filipowska
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik Zespołu Wsparcia Serwisu

Lokalizacja

Wola Filipowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Base System lider w branży elektronicznych systemów kontroli dostępu dla aquaparków, basenów, stoków narciarskich, stadionów itp. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wola Filipowska

Obowiązki:

  • zdalna rejestracja i wykonywanie zgłoszeń serwisowych

  • przygotowywanie sprzętu komputerowego na instalację

Wymagania:

  • samodzielności oraz systematyczności

  • umiejętności pracy w zespole

  • znajomość systemów: Linux, Windows

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w kilkuosobowym, dynamicznym zespole

  • Pracę przy ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Base system s.c z siedzibą w Nawojowej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wszelkie dane osobowe przekazane nam przez Państwa w wiadomości email (przykładowo: adres email, imię i nazwisko) będą przez nas przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie, prosimy Państwa o nie przesyłanie nam danych wrażliwych rozumieniu art. 9 ust. 1 RODO

Lokalizacja

Wola Filipowska,

Małopolskie

Małopolskie, Wola Filipowska
ID: 902400680