2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Pruszków
Dodane 01 maja 2024

Pracownik zespołu utrzymania czystości

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Misją Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie jest rozbudzanie, rozwijanie i zaspokajanie potrzeb mieszkańców Pruszkowa i regionu w zakresie szeroko rozumianej kultury i aktywności fizycznej. Kino, teatr, Strefa Sportu, PruŚcianka ścianka wspinaczkowa, boisko do ricocheta – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu w Centrum Kultury i Sportu  w Pruszkowie.

Obecnie poszukujemy PRACOWNIKA ZESPOŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Opis stanowiska:

Pracownik będzie odpowiedzialny za zapewnienie porządku w przestrzeniach Spółki takich jak: pomieszczenia sportowo- kulturalne, pomieszczania biurowe, pomieszczenia magazynowe, pomieszczenia sanitarne i powierzchnie parkingowe.

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

1) dbałość o czystość w powierzonych budynkach,

2) zapewnienie utrzymania czystości w trakcie organizowanych wydarzeń i po ich zakończeniu,

3) obsługę szatni w trakcie organizowanych wydarzeń

4) raportowanie występujących usterek, zniszczeń, koniecznych interwencji do przełożonego,

Co oferujemy:

1)      miłą atmosferę pracy

2)      dogodna formę umowy zatrudnienia

3)      możliwość udziału w wybranych wydarzeniach

4)      pracę w Spółce o ustabilizowanej pozycji rynkowej

Czego oczekujemy:

1)      doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

2)      odpowiedzialności za powierzone zadania i dokładności w ich wykonywaniu

3)      dobrej organizacji pracy

4)      umiejętności pracy w zespole

W związku z prowadzoną rekrutacją osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numer tel. 60*******76.

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).".

Spółka zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 888154126