2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Gliwice
  7. Logistyka - Łabędy
Agnieszka
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Zespołu Logistycznego w Magazynie DECATHLON-pełny etat, 3/4

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie od ponad 40 lat. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis. Sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „Move people through the wonders of sport”. Rozwój jest integralną częścią każdego Decathlończyka. Jeśli dołączysz do naszego zespołu masz nieograniczony pakiet możliwości - o tym jak zostaną one wykorzystane, sam zadecydujesz!

PRACOWNIK ZESPOŁU LOGISTYCZNEGO W MAGAZYNIE DECATHLON GLIWICE

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw,

  • rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie,

  • kompletowanie i pakowanie zamówień,

  • dbanie o terminy oraz jakość dostaw,

  • gotowość do nauki nowych rzeczy,

  • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz dodatkowym odpowiedzialnościom.

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej,

  • dyspozycyjność w tygodniu, oraz 50% weekendów (dni dowolne),

  • odpowiedzialność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie,

  • chęć rozwoju swoich kompetencji i umiejętności.

  • wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • podstawę wynagrodzenia 4800 zł brutto,

  • premie miesięczną od 0-10%,

  • dodatek dla operatorów wózków widłowych,

  • akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),

  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, PPE, bony świąteczne),

  • wprowadzenie do firmy- z nami poznasz atmosferę jaka panuje w Decathlon,

  • wspólne świętowanie sukcesów oraz sportowe spotkania zespołu,

  • szkolenia przygotowujące do pracy,

  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Nie musisz wysyłać nam swojego CV- na tym etapie przede wszystkim chcemy Cię lepiej poznać- wypełnij formularz rekrutacyjny który nam to umożliwi. A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 904591242