2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Drezdenko
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Zbrojarz/Betoniarz

Wynagrodzenie

5 500 - 7 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Drezdenko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się produkcją prefabrykatów z betonu architektonicznego poszukuje doświadczonego zbrojarza/betoniarza, który dołączy do naszego zespołu.

Stanowisko: ZBROJARZ/BETONIARZ

Lokalizacja: Drezdenko

Obowiązki:

- Wykonywanie prac zbrojeniowych zgodnie z projektem

- Wytwarzanie prefabrykatów betonowych zgodnie z wytycznymi

- Obsługa maszyn i narzędzi

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku zbrojarz/betoniarz

- Znajomość technik zbrojeniowych i betonowania

- Umiejętność czytania rysunków technicznych

- Sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

- Przyjazne środowisko prac

 Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 798 498 478

Lokalizacja

Drezdenko,

Lubuskie

Lubuskie, Drezdenko
ID: 906171560