2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Świętokrzyskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kielce
Dodane 17 czerwca 2024

Pracownik zbioru borówek - Holandia

Wynagrodzenie

11 152 - 15 334 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukiwani pracownicy do zbioru borówek w Holandii.

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie.

Zakres obowiązków

  • zbieranie borówek.

Norma zbioru wynosi 10 kg na godzinę.

Wymagania

  • doświadczenie w zbiorach.

Harmonogram pracy

5-6 dni w tygodniu (weekendy mogą być przesunięte w zależności od pogody i pory roku); 160-220 godzin miesięcznie.

Stawka za godzinę wynosi 16,22 € brutto. Nadgodziny są płatne według stawki 108,25% za 38 godzin/tydzień i 125% za 48 godzin/tydzień. Miesięcznie: 2595 - 3568 € brutto.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest zapewnione, koszt 450 €/miesiąc.

Dodatkowe informacje

  • należy zabrać ze sobą czapkę lub kapelusz, olejek/krem do opalania.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 921205976