2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gdańsk
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 11 czerwca 2024

Pracownik zaplecza kuchni - praca dla niepełnosprawnych

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ofertę tę kierujemy więc WYŁĄCZNIE do osób z niepełnosprawnością. Więcej na stronie: mywspieramy.org

Jesteśmy agencją pracy. Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. O wyborze kandydata decyduje pracodawca. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie dla naszego klienta, sieci hotelowej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik zaplecza kuchni

Miejsce pracy: Gdańsk, Stare Miasto

Zakres obowiązków:

  • Zmywanie, osuszanie, polerowanie oraz segregowanie naczyń i sztućców oraz przyborów kuchennych,

  • Obsługa zmywarek przemysłowych,

  • Czyszczenie lodówek, spiżarni, chłodni i innych obiektów zgodnie z planem sprzątania.

  • Segregacja i wywożenie śmieci,

  • Zapewnienie czystości oraz dbanie o dobry stan sprzętu myjącego.

Wymagania:

  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie obowiązków.

  • Gotowość do wykonywania wszystkich obowiązków.

  • Gotowość do nauki i stosowania wydajnych metod pracy.

  • Gotowość do pracy również w weekendy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska.

  • Posiłki pracownicze.

  • Opieką medyczną Enelmed.

  • Dofinansowanie do karty multisport.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 919786071