2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdynia
  6. Montaż i serwis - Cisowa
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik zabudowy kamperów złota rączka

Lokalizacja

Gdynia, Cisowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wanderer Fahrzeuge Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni poszukuje nowej osoby do swojego zespołu. Czym się zajmujemy? Jesteśmy producentem kamperów na zabudowie VW, Opel, Ford, Toyota na rynku polskim oraz zagranicznym jak również zajmujemy się konwersją aut używanych.

Obowiązki

  • montaż paneli fotowoltaicznych, markiz, uchwytów rowerowych, ogrzewań itp

  • montaż foteli, układanie podłogi, wygłuszenia itp

  • spotkasz się z takimi zadaniami jak: klejenie, lutowanie, skręcanie, nitowanie, wiercenie.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy zabudowie busów lub kamperów

  • Znajomość obsługi podstawowych elektronarzędzi

    Co oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • pracę w godzinach 6 -14 pon do piątku

  • kawa herbata

  • darmowy parking

  • wolne długie weekendy

  • spotkania integracyjne

  • premie roczne

Zobacz co możesz z nami tworzyć i wejdź na stronę WWW.WANDERERVAN.DE

Wyślij nam swoje zgłoszenie lub CV i dołącz do Nas !

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdynia, Cisowa
ID: 909182759