2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koczała
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik Wytwórni Pasz w Koczale

Lokalizacja

Koczała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Poczuj satysfakcję z pracy na lepsze jutro z Goodvalley!

Goodvalley to wiodący producent żywności najwyższej jakości. W Goodvalley z pasją poświęcamy się tworzeniu nowych sposobów produkcji, chroniąc przy tym środowisko naturalne. Zbierane przez nas plony służą do produkcji naszych pasz wykorzystywanych w hodowli własnych świń, z których produkujemy nasze mięso.

Obecnie zatrudniamy w Polsce ponad 1450 osób. Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą gwarantującą stabilne zatrudnienie. Nasze produkty dostarczamy zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny. Masz dużo energii, pomysłów i wiesz jak efektywnie zarządzać swoim czasem - dołącz do nas !!!

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik Magazynu - Wytwórnia Pasz Koczała

Zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników produkcji.

  • Obsługę maszyn produkcyjnych

  • Praca na 3 zmiany

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Samoorganizacji pracy.

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej i w weekendy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU

  • Dla ambitnych możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.:

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Paczki świąteczne

  • Imprezy integracyjne

  • Posiłek w miejscu pracy

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Rabat przy zakupach w sklepie firmowym

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Goodvalley sp. z o.o. oraz Goodvalley Agro S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Goodvalley sp. z o.o. oraz Goodvalley Agro S.A. z siedzibą w Przechlewie)

Jednocześnie informujemy, że:

• udzielenie zgody jest dobrowolne,

• w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,

• dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,

• przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

Lokalizacja

Koczała,

Pomorskie

Pomorskie, Koczała
ID: 912643535