2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Pomiechowo
Dodane 15 maja 2024

Pracownik wypożyczalni kajaków w okolicy Pomiechówka

Lokalizacja

Pomiechowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy chętnych mężczyzn  do pracy w wypożyczalni kajaków z prawo jazdy kat B, ewentualnie do pracy stacjonarnej bez kat B. ( obsługa i pilnowanie sprzętu)

Praca polega głównie na przewozie kajaków i klientów na spływy kajakowe, dlatego niezbędne jest posiadanie prawa jazdy kat B. Klientów i sprzęt wozimy busami 9 osobowymi z przyczepą kajakową, dlatego osoby chętne powinny pewnie czuć się za kierownicą, aby bezpiecznie transportować pasażerów,

Obowiązki i wymagania:

-- transport uczestników spływu prawo jazdy kat B.

 - mycie i dbanie o stan sprzętu (kajaki, kamizelki, auto)

- praca wymaga kontaktu z klientami dlatego dobrze jak kandydat jest pomocny i komunikatywny

- osoby dyspozycyjne w weekendy i wakacje

 - mile widziane osoby związane z wodą :ratownik, instruktor , ale nie jest to warunek konieczny

 - osoby pracowite i zaangażowane

Oferujemy:

- wynagrodzenie 30zł/h na ręke wypłacane w formie dniówek

- miłą atmosferę w pracy

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez port kajaki.pl w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Pomiechowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pomiechowo
ID: 918602584