2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Bojary
Dodane 15 maja 2024

Pracownik wykończeniowy z prawem jazdy/Glazury, płytki, wykończenia

Wynagrodzenie

8 350 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana z siedzibą w Białymstoku, specjalizująca się w realizacji inwestycji budowlanych bazująca na wieloletnim doświadczeniu zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik Ogólnobudowlany- prace wykończeniowe

Miejsce pracy: Białystok + 60 km

Stawka: 8350 zł/miesiąc

Zadania:

·         Wykonywanie prac ogólnobudowlanych na pozyskanych budowach województwa podlaskiego m.in. prace glazurnicze, suche zabudowy, szpachlowanie, malowanie.

Wymagania:

·         Doświadczenie ww. pracach, wymagamy układania płytek i glazur,

·         Punktualność i sumienność,

·         Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

·         Umowa o pracę na czas nieokreślony,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie + dwie premie roczne po 5 tys. na rękę,

·         Ośmiogodzinny system pracy, wolne soboty,

·         Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OGÓLNOBUDOWLANY” – na pewno oddzwonię!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 918482899