2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik wykończenia wnętrz, praca na hali cały rok - Niemcy

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Niemcy, Bawaria

Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego! Zapewniamy opiekę polskojęzycznego kierownika.

Opis stanowiska:

Prace wykończeniowe przy prefabrykowanych betonowych modułach mieszkalnych. Przykładowe czynności:

• montowanie stelaży pod ściany działowe z g-k,

• sucha zabudowa z g/k,

• szpachlowanie i szlifowanie ścian,

• układanie podłóg lub inne prace wykończeniowe.

Wymagania:

• doświadczenie w montowaniu stelaży pod ściany działowe z g-k,

• znajomość rysunku technicznego,

lub

• doświadczenie w wykonywaniu innych prac wykończeniowych np. szlifowanie ścian, szpachlowanie.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

• pracę w systemie 2 zmian,

• możliwość zjazdu do kraju średnio co 6 tygodni na 1 tydzień,

• darmowe zakwaterowanie,

• bezpłatny transport do pracy i z pracy,

• pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, dodatki BHP, premia za wyniki, dodatki świąteczne,

• pracę w hali w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze,

• opiekę polskojęzycznego kierownika.

Dodatkowe informacje :

• składki ubezpieczeniowe odprowadzane są w Polsce.

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 909227175