2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Podkarpackie
  6. Wsparcie techniczne - Ustrzyki Dolne
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik wsparcie informatycznego - helpdesk IT

Lokalizacja

Ustrzyki Dolne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PAMO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest wiodącą firmą działającą na rynku szeroko pojętej stolarki budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko:

** Pracownik wsparcie informatycznego - helpdesk IT**

MIEJSCE PRACY: USTRZYKI DOLNE - praca wyłącznie stacjonarna na miejscu w siedzibie firmy!

Wymagania:

- znajomość budowy komputera, diagnozowania usterek i wymiany podstawowych podzespołów

- znajomość budowy urządzeń peryferyjnych, diagnozowanie podstawowych usterek

- znajomość systemów Windows w zakresie konfiguracji, instalacji oprogramowania i sterowników

- MS Excel wraz z tworzeniem zaawansowanych formuł obliczeniowych

- wykształcenie średnie na kierunku związanym z informatyką

- zainteresowanie programowaniem aplikacji bazodanowych

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie zgłoszeń wsparcia. Udzielanie wsparcia bezpośredniego i zdalnego w zakresie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem. Prowadzenie ewidencji sprzętu i napraw.

Zapewniamy rozwój w obszarze serwisowania usterek sprzętu biurowego i produkcyjnego. Zarządzania systemami obsługi biura i produkcji. Programowania bazodanowego oraz administracji serwerami. Rozwoju w obszarach opisanych poniżej w sekcji dodatkowych atutów.

Dodatkowe atuty:

- umiejętność tworzenia stron internetowych (HTML, JavaScript, PHP)

- znajomość zagadnień programowania, najlepiej w PHP

- znajomość SQL

- programowanie w Excelu zadań z wykorzystaniem Visual Basic for Applications (VBA)

- tytuł magistra lub inżyniera na kierunku związanym z informatyką

Oferujemy:

-atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie (pensja podstawowa + premia uznaniowa i autorska oraz nagroda od zrealizowanych projektów)

-umowę o pracę (w tym premia autorska ze zmiennymi kosztami uzyskania przychodu) lub umowa o współpracę B2B

-narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy, itp)

-możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży

-możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

-pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

-profesjonalne przygotowanie do wykonywanego stanowiska

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883.

Lokalizacja

Ustrzyki Dolne,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ustrzyki Dolne
ID: 915239050