2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Piaseczno
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik wsparcia technicznego i sprzedaży

Wynagrodzenie

4 400 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Na obecnym etapie rozwoju firmy specjalizującej się w urządzeniach graficznych dla usług i przemysłu poszukiwana jest energiczna i samodzielna osoba, gotowa pracować na stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno i na terenie kraju

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• profesjonalna obsługa klientów: weryfikacja wezwań o pomoc techniczną, kontakt z klientami, przestrzeganie i nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów

• korespondencja w sprawach technicznych

• dbanie o porządek w pomieszczeniach prezentacyjnych/szkoleniowych i technicznych

• pomoc przy szkoleniach, instalacji urządzeń i programów

• utrzymywanie dobrych relacji z już zdobytymi Klientami

• pomoc przy sprzedaży usług wsparcia technicznego i serwisu zgodnie z ustalonymi celami

• wykonywanie delegowanych zadań

• raportowanie procesów technicznych oraz handlowych

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie

• sprawne posługiwanie się komputerem PC z Windows 10, znajomość pakietu MS Office/Open Office

• mile widziane doświadczenie w zakresie podstaw obsługi oraz konfiguracji w systemie Windows urządzeń komputerowych typu: drukarki, kserokopiarki, plotery, grawerki laserowe, inne urządzenia sterowane komputerowo

• mile widziana znajomość obsługi programu CorelDraw lub innych programów graficznych

• otwartość, komunikatywność, kreatywność, samodzielność i zorganizowanie, nastawienie na cele, umiejętność pracy w małym zespole

• mile widziana znajomość j. angielskiego

• zamieszkanie: Piaseczno, południowa część Warszawy lub okolice

• prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

• możliwość wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:

Wdrożenie i szkolenie w zakresie obowiązków na oferowanym stanowisku.

Pracę w firmie z 29-letnim doświadczeniem w przyjaznym zespole.

Wysoki standard pracy. Stabilne zatrudnienie na pełny etat.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Min. doświadczenie: Minimum 1 rok

Min. wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale: 4400 - 4900,00 zł / miesięcznie (Brutto)

oraz dodatkowo premie i dodatki: tak za osiągane wyniki

Na aplikacje - CV czekamy do 14.04.2024

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 909088685