2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Białołęka
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik wsparcia technicznego

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą Telewizji, Internetu, Telefonii stacjonarnej i komórkowej na terenie Warszawy i jej okolic oraz Gdańska, Podlasia oraz Wrocławia. Świadczenie usług rozpoczęliśmy w 2002 roku. Usługi (telewizja, Internet, telefon) dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenach Warszawy, w okolicznych miejscowościach, Gdańsku, Podlasiu oraz Wrocławiu. Z naszych usług korzysta już prawie 50 tys. odbiorców indywidualnych oraz firm.

Pracownik Wsparcia Technicznego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Diagnozowanie oraz usuwanie awarii

Uruchamianie nowych inwestycji w technologii GPON

Instalacja Anten zbiorczych na budynkach wielorodzinnych

Instalacja urządzeń sieciowych w serwerowniach

WYMAGANIA:

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Prawo jazdy kat. B

Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność

Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

OFERUJEMY:

Karta Multisport

Wsparcie i partnerskie rozwiązywanie problemów

Możliwość rozwoju i awansu

Atrakcyjne warunki finansowe - adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania

Służbowy Laptop oraz telefon

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 909120011