2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Wsparcia Sali Sprzedaży- Gorzów Wlkp. (praca dla studenta)

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to i przyszłość należy do nas!

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające status: uczeń/student.

Stanowisko- Pracownik Wsparcia Sali Sprzedaży

Weź zlecenie w dobrej cenie!

Przyjdź, zarób, naucz się czegoś nowego u lidera elektromarketów w Polsce!

Twoje zadania:

  • zatowarowanie sali sprzedaży i uzupełnianie braków

  • dbanie o ekspozycję towarów, ich podłączenie i regulację

  • oznaczanie cenowe i marketingowe produktów

  • aktualizacje cen towarów oraz uzupełnianie braków cen przy produktach

  • weryfikacja stanu faktycznego produktów (uszkodzenia, kompletność, stan opakowań)

  • wspieranie Doradców Klienta w obsłudze Klientów i realizacji bieżących zadań

  • zabezpieczanie towarów przed kradzieżą i przeprowadzanie inwentaryzacji cząstkowych

  • kontrola ważności produktów

Od Ciebie oczekujemy:

  • komunikatywności i odpowiedzialności

  • zaangażowania w powierzone obowiązki

  • gotowości do uczenia się i przyswajania nowej wiedzy

  • dzielenia się z członkami zespołu wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami

 Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 809321001