2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Warsztatu Modelarskiego

Wynagrodzenie

4 242 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zapraszamy do składania CV!

Zachęcamy kandydatów do odkrycia swoich umiejętności jako Pracownik Warsztatu Modelarskiego.

  • Jeśli interesujesz się szeroko pojętym modelarstwem – to jest oferta dla Ciebie.

  • Jeśli jesteś osobą, która pasjonuje się grami bitewnymi, RPG bądź planszówkami – to jest oferta dla Ciebie.

  • Jeśli szukasz pracy, która nie zamknie Cię w bezosobowym korporacyjnym biurze – to jest oferta dla Ciebie.

  • Jeśli jesteś osobą z zacięciem artystycznym – to jest oferta dla Ciebie. Jeśli po prostu czujesz, że praca dla nas może być ciekawym doświadczeniem, ale nie jesteś pewien swoich artystycznych predyspozycji – zgłoś się do nas.

Udało nam się odnaleźć artystę-modelarza w niejednej osobie, która miała niewiele wspólnego z naszą branżą. Uczymy od podstaw!

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów figurek: wycinanie z plastikowych wyprasek i dokładne oczyszczanie;

  • Złożenie modeli zgodnie z załączonymi instrukcjami;

  • Obróbka mechaniczna elementów do figurek wykorzystując zaawansowane techniki i narzędzia (wszystkiego Cię nauczymy)

  • Obsługa nowoczesnych drukarek 3D – zdobądź umiejętności dzięki profesjonalnemu przeszkoleniu i dołącz do świata druku trójwymiarowego.

Nasze wymagania:

  • umiejętności manualne;

  • znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • doświadczenie w modelarstwie

To oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań.

  • Naukę pracy z drukiem 3D, jak i tradycyjnych technik modelarskich pod okiem mentora.

  • Swobodną atmosferę, imprezy integracyjne.

  • Praca od 7:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku.

Den of Imagination to ciągle rozwijająca się firma obecna na rynkach zagranicznych a szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Świadczymy usługi z zakresu projektowania, składania, modelowania i malowania modeli do gier planszowych i bitewnych.

W Den of Imagination pracuje już ponad 60 osób ale do rozwoju nadal potrzebujemy zarówno specjalistów, jak i osób zamierzających zdobyć doświadczenie zawodowe.

Niezależnie zatem na jakim etapie swojej kariery jesteś, napisz do nas. Być może czekamy właśnie na Ciebie. Pracownik Warsztatu Modelarskiego w Firmie Den of Imagination s.c.

Miejsce pracy: Toruń

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 542286462