2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Piekary Śląskie
Dodane 06 maja 2024

Pracownik warsztatowy/lakierni

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Opis stanowiska:

·        przygotowywanie elementów do składania konstrukcji stalowej (wiercenie, rozwiercanie, cięcie, szlifowanie),

·        składanie konstrukcji stalowej zgodnie z dokumentacją techniczną,

·        użytkowanie zgodnie z wymogami racjonalnej eksploatacji narzędzi mechanicznych i urządzeń ślusarskich,

·        zabezpieczanie i konserwacja wykonanych konstrukcji oraz prawidłowa eksploatacja narzędzi i urządzeń,

·        pomoc w pracach lakierniczych,

·        inne proste prace warsztatowe,

Nasze oczekiwania:

·        mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        mile widziana znajomość rysunku technicznego,

·        posługiwanie się przyrządami pomiarowymi.

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej,

·        pracę w systemie jedno- dwu- lub trzyzmianowym.

Kontakt: osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX.pl; informacje dotyczące warunków pracy i wynagradzania będą udzielane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w siedzibie firmy w Piekarach Śląskich. Prosimy o zamieszczanie swoich numerów kontaktowych w CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. W razie dodatkowych pytań można kontaktować się pod nr (32) 450 30 13 w godzinach 08.00-16.00.

Dane firmy: Rimsa Plus Sp. z o. o, ul. Bytomska 3, 41-940 Piekary Śląskie

Zapraszamy na stronę internetową www.rimsaplus.pl

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 915472789