2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Warszawskie
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik warsztatowy

Wynagrodzenie

30 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Warszawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Handlowo - Usługowa w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • serwis gaśnic po naszym przeszkoleniu

  • prace ślusarskie

  • przewóz towarów według ustalonego harmonogramu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe

  • obowiązkowość, sumienność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • wysokie wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego c.v. na podany adres e-mailowy lub o kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji

lub

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

www.iskra.poznan.pl/polityka-informacyjna-w-zakresie-ochrony-danych-osobowych-dla-kandydatow-do-pracy/

www.iskra.poznan.pl/polityka-prywatnosci/

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Warszawskie
ID: 638422257